#Děkujeme nezapomínáme

PŘIDEJTE SE K NÁM A ZAPOJTE SE DO OSLAV VÁLEČNÝCH HRDINŮ!


Oslavme společně výročí osvobození a ukončení druhé světové války v Evropě v letošním roce trochu netradičně. Zapojte se do kampaně "#DěkujemeNezapomínáme" a uctěte tak památku našich válečných hrdinů. Naši hrdinové si to zaslouží!
Tato kampaň má primárně za cíl podpořit myšlenku na naše hrdiny, kteří bojovali za naši svobodu, a kterým jsme vděčni za to, že dnes můžeme žít ve svobodné zemi. Vzpomínka na ně je nejen poděkováním za jejich hrdinství a odhodlání, ale také připomenutím hodnot, na které bychom neměli nikdy zapomínat.
A proto je naším dalším cílem zviditelnit problematiku válečných hrobů a pietních míst a podpory jejich udržování. Prostřednictvím vašich fotek nám i pomůžete sledovat stav válečných hrobů.


Jak se zapojit:
1.    Udělejte si selfie u pomníku, pietního místa nebo válečného hrobu z období osvobození, který vás nějak oslovuje – máte jej ve vaší obci, městě, regionu nebo k němu máte nějaký osobní vztah.
2.    Sdílejte fotografii na svých sociálních sítích s #DěkujemeNezapomínáme a označte nás
„Válečné hroby – Ministerstvo obrany ČR“.
3.    Nebo můžete své fotografie přidat do komentáře pod náš příspěvek na našem facebookovém profilu „Válečné hroby – Ministerstvo obrany ČR“ a i na instagramovém profilu „Váleční veteráni – Ministerstvo obrany ČR“. Budeme rádi, když se s námi podělíte i o myšlenky, co pro vás válečné hroby symbolizují. Upomínají pietní místa na vašeho předka či osobnosti, jichž si vážíte? Napište nám o tom! Vaše příběhy jsou pro nás inspirací.
4.    Kontaktovat nás můžete i na emailu: valecne.hroby@army.cz.


Vaše fotografie pak zveřejníme i na webových stránkách Odboru válečných veteránů a válečných hrobů Ministerstva obrany ČR - https://valecnehroby.army.cz/, aby přispěly k povědomí o této důležité problematice.
Připojte se k nám a buďte součástí kampaně "#DěkujemeNezapomínáme"! Vaše fotografie a příspěvky mají moc! Pomáhají nám uchovávat památku na hrdiny, kteří bojovali za naši svobodu. Vaše podpora je nepostradatelná.
Děkujeme vám a těšíme se na vaše příspěvky!

 

"#DěkujemeNezapomínáme"